Mesai Saatleri : Pazar hariç, 09:30 - 19:30 arasıdır
  İletişim : 0 242 318 00 81 - 0 542 284 36 22

Kurumsal Çalışmalarımız

Kurumsal çalışmalarımız, kurumunuza yönelik “hayat kaynaklarını güçlendirmek” ve “hayatı kolaylaştırmak” üzere hazırlanan özelleştirilmiş eğitimlerden oluşmaktadır.

  • İşyerlerinde Anne-Baba Eğitimi,

kurumsal-egitim-İşyerinde anne-baba eğitimi, işyeri verimliliğinin artırılmasını hedefleyen, çalışanların motivasyon ve işe odaklanmasına olumlu yönde katkıda bulunan eğitimlerdir. Dünya uygulamalarındaki örneklerde, çalışanların aile hayatlarına destek vermenin dolaylı olarak çalışanın iş verimliliğine ve başarılarına olumlu etkilerde bulunduğu araştırmalarla ispatlanmıştır. Kurumunuzdaki anne babalar için düzenleyeceğimiz çocuk/gençlerle ilgili “seminer”, “sohbet toplantıları”, “paylaşım ve iletişim grupları” eğitimleri ile, iş performansına yansıyan gelişmeler kaçınılmaz olacaktır. mutlu birey, mutlu aile ve mutlu toplum demektir.

  • Eğitim Kurumları için hizmetlerimiz,

Öğretmen eğitimleri:

Kurumunuzda çalışan öğretmenlerin mesleki bilgi ve becerilerini artırmaya yönelik eğitimleri içerir.

Psikodrama:

pdn1

Eğitim kurumunda hizmet verdiğiniz anne-babalar için hazırlanan psikodrama çalışmaları ile, yoğun iş temposundan yorulan, öfke, memnuniyetsizlik, kaygı yaşayan ailelere yönelik grup çalışmasıdır.

 

 

  • Terapötik (tedavi edici) atölyeler (müzik, yaratıcı drama, resim)
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Konu hakkında soru yada yorumlarınızı bizimle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz